Anasayfa | Hakkımızda | İletişim |
Haftalık Program Çizelgesi
Ürün Özellikleri

 Akyazı Program Çizelgeleri, iş hayatının olduğu her yerde haftalık, aylık yada yıllık planlarınızı yapmak, katılacağınız toplantıları not etmek ve diğer görüşme ve önemli notlarınızı üstüne alabileceğiniz iş yaşamında size randevularınızı ve önemli notlarınızı hatırlatacak önemli bir yardımcınızdır. 

Akyazı program çizelgeleri, Akyazı yazı tahtalarının üstüne özenle yerleştirilir.Akyazı yazı tahtalarının üstüne folyo kesim yada serigraf baskı olarak yapılmaktadır.Akyazı program çizelgeleri, haftalık,aylık ve yıllık olarak satılmaktadır.

Buna ilaveten istediğiniz özel çizelgeler de hazırlanabilir. 

Akyazı yazı tahtalarının diğer bir kullanım şekli olan program çizelgeleri, günümüzde hemen hemen her yerde kullanılabilecek önemli ürünlerimizden birisidir. Restaurant ve lokantaların mutfaklarında malzeme listesi ve görev dağılımı yapmakta kullanılabileceği gibi büronuzda ileriye dönük planlama yapmanız için de kullanılabilir. Kargo şirketlerinde iş takibi yapmak için kullanılabileceği gibi takibini yapmak istediğiniz her türlü iş için kullanılabilir.

Kısaca Akyazı program çizelgeleri geniş bir kullanım alanına sahiptir.Öğretmenlerden, şirket sahiplerine, hastanelerden okullara kadar bir çok yerde rahatlıkla istediğiniz çizelge hazırlanarak kullanılabilir.

Program Çizelgelsi ürün ölçüsü şöyledir;

KOD CİNSİ ÖLÇÜ AĞIRLIK
0255 HAFTALIK PROGRAM ÇİZELGESİ 60*90 -
ANASAYFA - HAKKIMIZDA - ÜRÜN GRUPLARI - İLETİŞİM Copyright © Akyazı Okul Büro Malzemeleri Tüm Hakları Saklıdır.